Projekt KEŠET
 

Diskuze ano či ne ?


      Neznáme se, a tak jen těžko posoudit, zda patříte k oněm uživatelům vesmíru, kteří jsou už občany zejména virtuálního světa, anebo jestli ještě pamatuje ono zvláštní tiché kouzlo studoven univerzitních i obecných knihoven. Ticho někdy léči a pomáhá soustředit se. 
    Na druhou stranu, bez dialogu není hádky, bez dialogu není objevování a veškerá komunikace zaniká. Jenomže  - jak už tak ta jidiškajt miluje paradox - spojením obou vesmírů - tedy toho virtuálního s oním tichým studijním, který ještě díky na materii vázaným anebo odkázaným pultíkům, hřbetům knih a předevím skutečným bytostem z masa a krve vyžaduje jaksi silnější osobní zápal a téměř nulovou anonymitu, dochází k paradoxnímu jevu. Otevřete prostor pro diskuzi, a on se časem změní v také jakési erotic-city, kam si chodívají zamasturbovat lidi, kteří o dialog, hádku, objevování a komunikaci vůbec nestojí.
    Jak to celé vyřešit?  Jednoduše - jednak téměř v každé záložce nabízíme pro komunikaci  náš e-mail 
j.achab@volny.cz . Ten je určen vašim konkrétním dotazům, návrhům a potřebám.
    Ale abychom dali možnost i vám samotným diskutovat přímo  mezi sebou nad nedostatky portálu Kešet, je možno využít dnes v době, kdy místo potřebných hladíme své androidy, dvě facebookové adresy. K tématu je dobré se setkávat přímo na "
Chewře"  anebo, pokud chcete namísto mailu rychle kontaktovat nás, tak na fcb "Achaba"

Jste srdečně zváni...
 

KESHET databáze židovských hřbitovů, Kešet, židovské hřbitovy, Projekt Chewra, Čechy, Čechách, Morava, Moravě, České, Moravské, hřbitov, pohřbívání, symbolika, judaismus